Atrakcje na miejscu

Goście wypoczywający w naszym Gospodarstwie mogą skorzystać z licznych atrakcji na miejscu. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zbaw (drewniany domek, piaskownica, hustawki, zjeżdżalnia, ścianka do wspinaczki). W miesiącach V-VIII ustawiamy przed tarasem basem (o średnicy 5m). Wieczorami dzieci mogą pomagać zbierać jajka od kur, a w dzień bawić się z naszymi licznymi kotami i pieskami (białe pudelki miniaturowe).
Do dyspozycji Gości jest świetlica, w której znajduje się stół do bilarda, dart, kino, barek, biblioteczka a dla dzieci przybory do rysowania (kredki, bloki, farby itp) oraz gry planszowe (monopol, warcaby). Goście mogą korzystać z piłek, paletek do badmingtona, stołu do ping ponga, wiatrówki lub łuku.

Za dodatkową opłatą goście mogą również korzystać z naszego mini-spa: sauny, wanny z hydromasażem i łóżka masującego.

W ogrodzie w kilku miejscach ustawione są meble ogrodowe, nieopodal stawu znajduje się wiata grillowa z profesjonalnym grillem do pieczenia prosiaka oraz wędzarnia.
Na miejscu znajduje się boisko do siatkówki, krąg na ognisko, grill, i mały stawek. Chętni mogą również (w wyznaczonym miejscu) sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu z wiatrówki. Goście mogą także korzystać z naszej biblioteki (ok. 1000 książek). Na miejscu posiadamy również 16 lekkich, polietylenowych kajaków. Będąc na Pojezierzu Drawskim warto skorzystać ze spływu kajakowego Drawą. Do naszej prywatnej plaży z pomostem oraz wydzielonym bojami brodzikiem do kąpieli dla dzieci nad jeziorem jest 500m. Znajduje się tutaj również krąg na ognisko, wc oraz wiata.